Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Зустріч з воїнами АТО у Пістинь-Царинській ЗОШ І ст

Дата: 11 грудня 2017 о 19:19
Автор: Лаврук Г. П.
274 перегляда

Кожного ранку ми прокидаємось з надією, що сьогодні все буде добре. Нарешті ми почуємо таке бажане, довгоочікуване, стане спокійно і тихо на Сході нашої держави, де виборюється право на наше мирне і спокійне життя.

З метою військово-патріотичного, національного виховання та формування в учнівської молоді патріотизму, загальнолюдських цінностей і моралі 22.10.2014 року в нашій школі була організована зустріч школярів з воїнами – учасниками АТО, які зараз перебувають у тимчасовій відпустці або на лікуванні в обласному військовому госпіталі.
Василь Гаврилків – випускники нашої школи, односельчани.
Герой розповідали про події на сході України, про героїзм та значні втрати молодих бійців, про визволені від сепаратистів міста та села, визначні місця східної України.
Багато дітей (спочатку сором’язливо, а потім сміливіше) задавали питання, які їх цікавили. Про що думає людина, яка йде захищати свою Вітчизну? Що значить на війні братерство, дружба? Про що найчастіше думається, де така тонка лінія між життям та смертю, зрадою і самопожертвою?
Гості щиро відповідали на всі запитання, хоча було видно, як важко пригадувати товаришів, які полягли від сил противника і події, які багато в чому змінили не тільки погляди на життя, а й на важливість таких загальнолюдських цінностей і рис, як доброта, співчуття, самопожертва.
Показав дітям свої обладунки, які отримали від волонтерів (бронежилет, розгрузка, наколінники …) також дав можливість їх приміряти та відчути себе захисником Вітчизни.
Ця зустріч нікого не залишила байдужим. Учні та вчителі не могли стримати сліз, слухаючи учасників АТО.
Саме такі зустрічі формують в дітях патріотичне почуття, виховують громадянина патріота, який володіє глибоким розумінням громадянського обов’язку, готовий у будь-який час стати на захист своєї Батьківщини.
Всі учасники заходу вшанували пам'ять загиблих на сході України хвилиною мовчання.
За матеріальну та моральну підтримку наших воїнів під час їх перебування на фронті вони віддячили учням та вчителям, подарувавши на школу прапор України з написами вдячності.
Сподіваємося, що в найближчий час ця війна закінчиться, і в Україну прийде мир та спокій.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.